تماس با ما

کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با کانالاین ، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

دفتر مرکزی:

استان تهران – استان تهران

مرکز امور مشتریان:

برای بازگرداندن و ارسال آن به خدمات پس از فروش دنور از طریق پست، تنها به صندوق پستی 11111ارسال نمایید لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس گرفته و از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش کانالاین جداً، خودداری کنید

ایمیل سازمانی کانالاین  :info@kanaline.com توجه داشته باشید که 11111 ، 111111و 11111تنها شماره‌هایی است که کانالاین از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان کانالاین، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام کانالاین است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@kanaline.com اطلاع دهید.
همچنین 12121211و 1457895125، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه  کانالاین را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.